Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları Başladı
23 Ocak 2023

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi tarafından 06.03.2023 - 14.04.2023 tarihleri arasında "Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" düzenlenecektir. Eğitim başvuruları  23.01.2023-03.02.2023 tarihleri arasında kabul edilecek olup başvuru için program sorumlusuna ait iletişim bilgileri aşağıda sunulmuştur.
 
Program Sorumlusu: Hemşire Neziha ÖZER
Tel: 0 (282) 204 09 00
Dahili: 10400
e-posta: neziha.ozer1@saglik.gov.tr
 
Başvuru yapmak isteyen katılımcılar;  
Başvurularını EKİP uygulaması üzerinden yapmalıdır. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2F duyuru ekindeki “Başvuru Formunu” doldurarak başvuru yapıp, çıktısını Hastane Başhekim ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ne onaylattıktan sonra aşağıda belirtilen belgelerle birlikte, program sorumlusuna e-mail olarak göndermelidir (mailiniz ulaştığında tarafınıza mail ile dönüş yapılacaktır).
 
Başvuru için Gerekli Belgeler: 
 
Bu sertifika programına yoğun bakımda çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış) ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.
Başvuru Formu (Hastane Başhekim ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü tarafından onaylı)
Nüfus cüzdanı fotokopisi (arkalı önlü-aslı gibidir kaşeli ve imzalı)
Yoğun Bakımda çalıştığı tarih aralığını belirten resmi görev belgesi
Yoğun Bakımda çalışmıyor ise çalıştırılması planlandığına dair hastane yönetimi tarafından eğitim merkezine hitaben yazılmış resmi yazı
Hemşire, Ebe (Hemşire yetkisi almış) ve Sağlık Memuru olduğunu belirten diploma fotokopisi (arkalı önlü) veya E-Devlet ten alınmış barkodlu Mezun Belgesi
Hemşire Yetki Belgesi (Ebeler için)